GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 13475109
nr 1347 5109
Ytterfoder
Charlotte Alexanderson. Signerad. Höjd: 30cm, längd: 28cm
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:32:33
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)